ITALY LTT

ITALY LTT

Uluslararası bir Erasmus ekibi ile deneyim paylaşmak, çocuklarla etkileşimde bulunmakta, faydalı ortaklıklar ve iyi dostluklar oluşturmakta yeni fikirler için size ilham veren güzel bir fırsat.
The Learning by Doing yaklaşımı Bayan ‘ ı sundu Sandra Munerato – şehirde ziyaret ettiğimiz Giacomo Sykirolo ‘ nun ev sahipliğinde okulda İngilizce öğretmeni. Rovigo, İtalya, 24 Haziran-01 Temmuz 2021 tarihleri arasında ′′ Kendimle Mutluyum Okulumu Seviyorum ′′ projesi kapsamında. Okul, anaokulundan ilköğretimin tamamlanmasına kadar eğitimli ve sosyalleşmiş çocuklar.
Oda misafirperverlik alanı ve çocukların paylaştığı, konuştuğu, dinlemek, okumak, oynamak, rahatlamak için buluştuğu bir laboratuvar. Etüd ve hikaye oyunlarına katılarak İngilizce iletişim kurmayı öğreniyorlar. Öğretmenin kullandığı çeşitli didaktik enstrümanlar, çocukların ilgisini sürdüren, hoş duygularını ve dil öğrenme arzusunu içeren hoş duygularını ve dil öğrenme arzusunu içeren: grup / sınıf kuralları, sınıf takvimi, uygun kitaplarla laboratuvar okuma, sembol ve resimleri görselleştirme, dil oyunları, flash kartları ve diğer malzemeler.
Okulda önemli bir ilke, her çocuğun oyun yoluyla öğrenmesi, aynı zamanda sınıfta olanlardan sorumlu olması gerekir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *